POZOR! - změna časového harmonogramu posledního podniku 2.9.2018

Jelikož jsme se dostali vinou správce areálu do kolizního termínu se společností DEKRA na 2.9.2018, musíme se bohužel přizpůsobit faktu, že nebudeme na okruhu sami. Naštěstí se nejedná přímo o kolizi závodní tratě, takže nemusíme poslední podnik rušit nebo přesouvat.
Zásadní omezení se týká pouze uzavření mezi 11:00-12:00, kdy bude DEKRA využívat kluznou zatáčku. Po tuto dobu bude mít „náš tým“ pauzu.
Z toho důvodu jsme posunuli začátek volného ježdění již na 8:30 a začátek měřených jízd na 13:00.
Vjezd do areálu bude zadní branou jako při posledním podniku. Parkování bude tentokrát možné pouze v horní části areálu vedle druhých toalet a restaurace a je vyznačené ZDE na mapce. Parkování ve spodní části je určeno pouze pro pořadatele a catering. Vjezd na trať a výjezd bude stejný jako vždy. Po 12:00 je však za potřebí dbát na ohleduplný průjezd boxy, jelikož DEKRA začne využívat kluzné plochy v zadní části areálu.
DEKRA bude mít zhruba 10-12 aut, takže se nejedná o velkou flotilu, nicméně žádáme všechny účastníky o obezřetnost a dodržování parkovacího prostoru.

Nezapomeňte také na nutnost mít helmu, což platí i pro spolujezdce.

Pokud někdo má zájem o odpolední volné jízdy, tak je vhodné být na místě do 14:30 - registrace předem nutná není, ale je nutné na místě vyplnit Prohlášení jezdce.

Celý časový rozpis podniku a adresu autodromu ve Vysokém Mýtě najdete v tomto Zvláštním ustanovení.

Dále doporučujeme si připravit (vyplnit a vytisknout) Prohlášení jezdce, ušetříte si tím čas při administrativní přejímce.