Výsledky

Konečné pořadí ročníku 2018

04.09.2018

Třída TOURING

1. Pavel Růžička

2. Ondřej Kála

3. Petr Seemann

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Jindřich Vít

3. Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Celkové pořadí všech tříd v pdf

 

Vysoké Mýto 2.9.2018

04.09.2018

Třída TOURING

1. Pavel Růžička

2. Ondřej Kála

3. Petr Seemann

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Otamír Švaněk

2. Michal Švaněk

3. Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham R600

2. Jakub Křeček
Caterham R600

3. Jiří Roith
Caterham CSR175

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Celkové pořadí

Písek 4.8.2018

04.08.2018

Třída TOURING

1. Pavel Knespl

2. Petr Seemann

3. Pavel Růžička

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Zdeněk Kořínek

3. Adam Šumbera

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham R600

2. Martin Křeček
Caterham R600

3. Jiří Roith
Caterham CSR175

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí

Sosnová 7.7.2018

07.07.2018

Třída TOURING

1. Adam Kopecký

2. Pavel Růžička

3. Ondřej Kála

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Adam Šumbera

3. Tomáš Míšek

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Petr Koutský

3.  Jan Strnad

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Miroslav Bartoš
Opel Speedster

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí

Vysoké Mýto 9.6.2018

09.06.2018

Třída TOURING

1. Jan Strnad

2. Pavel Růžička

3. Václav Dostál

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Radim Bráblík

3. Jan Masopust

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Štěpán Pulkrábek

3.  Adam Šumbera

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 5.5.2018

05.05.2018

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Pavel Kovařík

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Ondřej Konáš

2. Tomáš Míšek

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Zdeněk Kořínek

3.  Ondřej Konáš

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Konečné pořadí ročníku 2017

10.09.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jan Šplíchal

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3. Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Celkové pořadí všech tříd v pdf

 

Písek 9.9.2017

10.09.2017

Třída TOURING

1. Jan Šplíchal

2. Vojtěch Nevlud

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3. Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 5.8.2017

05.08.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Pavel Knespl

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Otamír Švaněk

2. Michal Švaněk

3.  Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 15.7.2017

Písek 15.7.2017

17.07.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jan Šplíchal

3. Ondřej Konáš

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3.  Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Petr Zasadil
BMW Z4 3.0si

2. Ondřej Pustějovský
BMW E46 330ci

3. Martin Křeček
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 11.6.2017

Vysoké Mýto 11.6.2017

11.06.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jindřich Vít

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Michal Příšovský

3. Miloš Novák

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Zdeněk Kořínek

3.  Jan Strnad

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 13.5.2017

Písek 13.5.2017

13.05.2017

Třída TOURING

1. Jan Šplíchal

2. Vojtěch Nevlud

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Šimon Vaculín

3. Michal Příšovský

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3.  Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

celkem 30 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3