Výsledky

Vysoké Mýto 17.8.2019

17.08.2019

Třída TOURING

1. Šimon Vaculín

2. Jakub Svoboda

3. Pavel Růžička

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Václav Kruml

3. Michal Kyncl

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3.  Otamír Švaněk

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 13.7.2019

13.07.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Ondřej Kála

3. Milan Drbal

Třída RACING

1. Honza Masopust

2. Václav Kruml

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Jindra Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Adam Špaček

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Simone
Caterham

3. Martin Křeček
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 8.6.2019 - druhá šikana

08.06.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Šimon Vaculín

3. Lešetický Martin

Třída RACING

1. Václav Kruml

2. Jan Masopust

3. Jiří Přikryl

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Jan Strnad

3.  Michal Švaněk

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 25.5.2019

26.05.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Šimon Vaculín

3. Ondřej Kála

Třída RACING

1. Jirka Přikryl

2. Honza Masopust

3. Václav Kruml

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Michal Švaněk

3.  Štěpán Pulkrábek

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Konečné pořadí ročníku 2018

04.09.2018

Třída TOURING

1. Pavel Růžička

2. Ondřej Kála

3. Petr Seemann

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Jindřich Vít

3. Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Celkové pořadí všech tříd v pdf

 

Vysoké Mýto 2.9.2018

04.09.2018

Třída TOURING

1. Pavel Růžička

2. Ondřej Kála

3. Petr Seemann

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Otamír Švaněk

2. Michal Švaněk

3. Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham R600

2. Jakub Křeček
Caterham R600

3. Jiří Roith
Caterham CSR175

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Celkové pořadí

Písek 4.8.2018

04.08.2018

Třída TOURING

1. Pavel Knespl

2. Petr Seemann

3. Pavel Růžička

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Zdeněk Kořínek

3. Adam Šumbera

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham R600

2. Martin Křeček
Caterham R600

3. Jiří Roith
Caterham CSR175

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí

Sosnová 7.7.2018

07.07.2018

Třída TOURING

1. Adam Kopecký

2. Pavel Růžička

3. Ondřej Kála

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Adam Šumbera

3. Tomáš Míšek

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Petr Koutský

3.  Jan Strnad

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Miroslav Bartoš
Opel Speedster

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí

Vysoké Mýto 9.6.2018

09.06.2018

Třída TOURING

1. Jan Strnad

2. Pavel Růžička

3. Václav Dostál

Třída RACING

1. Adam Šumbera

2. Radim Bráblík

3. Jan Masopust

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Štěpán Pulkrábek

3.  Adam Šumbera

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 5.5.2018

05.05.2018

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Pavel Kovařík

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Ondřej Konáš

2. Tomáš Míšek

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Zdeněk Kořínek

3.  Ondřej Konáš

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Konečné pořadí ročníku 2017

10.09.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jan Šplíchal

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3. Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Celkové pořadí všech tříd v pdf

 

Písek 9.9.2017

10.09.2017

Třída TOURING

1. Jan Šplíchal

2. Vojtěch Nevlud

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3. Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

celkem 34 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3