Výsledky

Konečné pořadí ročníku 2015

Konečné pořadí ročníku 2015

14.09.2015
Třída TOURING 1. Jiří Přikryl 2. Tomáš Míšek 3. Petr Zasadil
Třída RACING 1. Miloš Novák 2.  Radim Bráblík 3. Šimon Vaculín
Třída UNLIMITED 1. Štěpán Pulkrábek 2. Otamír Švaněk 3. Michal Švaněk
Třída OPEN 1.  Jakub Křeček 
Caterham
2. Martin Křeček 
Caterham
3. Jiří Roith
 

Kompletní bodové hodnocení celého ročníku v xls ZDE

Sosnová 12.9.2015

Sosnová 12.9.2015

12.09.2015
Třída TOURING 1. Tomáš Míšek 2. Jiří Přikryl 3. Daniel Plecháč
Třída RACING 1. Miloš Novák 2.  Vojta Plecháč 3. Šimon Vaculín
Třída UNLIMITED 1. Štěpán Pulkrábek 2. Otamír Švaněk 3. Michal Švaněk
Třída OPEN 1.  Jakub Křeček 
Caterham
2. Miroslav Bartoš
Speedster
3. Martin Křeček 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 16.8.2015

Vysoké Mýto 16.8.2015

16.08.2015
Třída TOURING 1. Jiří Přikryl 2. Jindřich Vít 3. Jan Strnad
Třída RACING 1. Radim Bráblík 2.  Miloš Novák 3. Šimon Vaculín
Třída UNLIMITED 1. Štěpán Pulkrábek 2. Otamír Švaněk 3. Zdeněk Kořínek
Třída OPEN 1.  Jakub Křeček 
Caterham
2. Martin Křeček 
Caterham
3. Michal Bidlo

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí po třetím závodě xls

 

Vysoké Mýto 27.6.2015

14.09.2015
Třída TOURING 1. Jiří Přikryl 2. Tomáš Míšek 3. Daniel Plecháč
Třída RACING 1. Radim Bráblík 2.  Miloš Novák 3. Šimon Vaculín
Třída UNLIMITED 1. Otamír Švaněk 2. Štěpán Pulkrábek 3. Michal Švaněk
Třída OPEN 1.  Jiří Roith 
Caterham
2. Jakub Křeček 
Caterham
3. Martin Křeček 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

 

Písek 13.6.2015

Písek 13.6.2015

13.06.2015
Třída TOURING 1. Petr Zasadil 2. Jiří Přikryl 3. Tomáš Míšek
Třída RACING 1. Šimon Vaculín 2.  Vojta Plecháč 3. Miloš Novák
Třída UNLIMITED 1. Otamír Švaněk 2. Štěpán Pulkrábek 3. Zdeněk Kořínek
Třída OPEN 1.  Jiří Roith 
Caterham
2. Jakub Křeček 
Caterham
3. Martin Křeček 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls
                                                                                                                                                             

Konečné pořadí ročníku 2014

Konečné pořadí ročníku 2014

08.09.2014
Třída TOURING 1. Vojta Plecháč 2. Ondřej Plecháč 3. Jiří Přikryl
Třída RACING 1. Miloš Novák 2. Šimon Vaculín 3. Radim Bráblík
Třída UNLIMITED 1. Otamír Švaněk 2. Michal Švaněk 3. Miloš Novák
Třída OPEN 1.  Jakub Křeček 
Caterham
2. Jiří Roith
Caterham
3. Miroslav Bartoš 
Opel Speedster

 

Kompletní bodové hodnocení celého ročníku v xls ZDE

Písek 6.9.2014

Písek 6.9.2014

06.09.2014
Třída TOURING 1. Jiří Přikryl 2. Ondřej Plecháč 3. Petr Zasadil
Třída RACING 1. Šimon Vaculín 2. Radim Bráblík 3. Pavel Vraný
Třída UNLIMITED 1. Otamír Švaněk 2. Zdeněk Kořínek 3. Michal Švaněk
Třída OPEN 1.  Jakub Křeček 
Caterham
2. Jiří Roith
Caterham
3. Michal Bidlo 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 9.8.2014

Vysoké Mýto 9.8.2014

10.08.2014
Třída TOURING 1. Ondřej Plecháč 2. Vojtěch Plecháč 3. Jiří Přikryl
Třída RACING 1. Miloš Novák 2. Šimon Vaculín 3. Radim Bráblík
Třída UNLIMITED 1. Otamír Švaněk 2. Michal Švaněk 3. Miloš Novák
Třída OPEN 1.  Michal Vítek
Caterham
2. Jakub Křeček 
Caterham
3. Jiří Roith 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí ročníku 2014 po třetím závodě xls

Vysoké Mýto 12.7.2014

Vysoké Mýto 12.7.2014

12.07.2014
Třída TOURING 1. Vojtěch Plecháč 2. Ondřej Plecháč 3. Petr Zasadil
Třída RACING 1. Miloš Novák 2. Šimon Vaculín 3. Radim Bráblík
Třída UNLIMITED 1. Otamír Švaněk 2. Michal Švaněk 3. Miloš Novák
Třída OPEN 1.  Jakub Křeček
Caterham
2. Jiří Roith
Caterham
3. Martin Křeček 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí ročníku 2014 xls

Sosnová 8.5.2014

Sosnová 8.5.2014

08.05.2014
Třída TOURING 1. Vojtěch Plecháč 2. Ondřej Plecháč 3. Jiří Přikryl
Třída RACING 1. Miloš Novák 2. Michal Fokt 3. Šimon Vaculín
Třída UNLIMITED 1. Miloš Novák 2. Michal Švaněk 3. Michal Fokt
Třída OPEN 1.  Miroslav Bartoš
Opel Speedster
2. Ondřej Hejduk
Caterham
3. Martin Křeček 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí ročníku 2014 xls

Písek 28.9.2013

05.05.2014
Třída TOURING 1. Petr Zasadil 2. Jiří Přikryl 3. Ondřej Plecháč
Třída RACING 1. Miloš Novák 2. Michal Fokt 3. Pavel Vraný
Třída UNLIMITED 1. Štěpán Pulkrábek 2. Zdeněk Kořínek 3. Otamír Švaněk
Třída OPEN 1. Křeček st.
Caterham
2. Jiří Roith
Caterham
3. Miroslav Bartoš
Opel Speedster

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

 

Další výsledky předešlých ročníků ZDE

05.06.2014

celkem 36 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3