Výsledky

Konečné pořadí ročníku 2017

10.09.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jan Šplíchal

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3. Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Celkové pořadí všech tříd v pdf

 

Písek 9.9.2017

10.09.2017

Třída TOURING

1. Jan Šplíchal

2. Vojtěch Nevlud

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3. Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 5.8.2017

05.08.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Pavel Knespl

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Otamír Švaněk

2. Michal Švaněk

3.  Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 15.7.2017

Písek 15.7.2017

17.07.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jan Šplíchal

3. Ondřej Konáš

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Adam Šumbera

3. Šimon Vaculín

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3.  Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Petr Zasadil
BMW Z4 3.0si

2. Ondřej Pustějovský
BMW E46 330ci

3. Martin Křeček
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 11.6.2017

Vysoké Mýto 11.6.2017

11.06.2017

Třída TOURING

1. Vojtěch Nevlud

2. Jindřich Vít

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Michal Příšovský

3. Miloš Novák

Třída ULTIMATE

1. Štěpán Pulkrábek

2. Zdeněk Kořínek

3.  Jan Strnad

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 13.5.2017

Písek 13.5.2017

13.05.2017

Třída TOURING

1. Jan Šplíchal

2. Vojtěch Nevlud

3. Adam Kopecký

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Šimon Vaculín

3. Michal Příšovský

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Jindřich Vít

3.  Radim Bráblík

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Konečné pořadí ročníku 2016

Konečné pořadí ročníku 2016

04.09.2016

Třída TOURING

1. Vojta Plecháč

2. Ondra Plecháč

3. Jiří Přikryl

Třída RACING

1. Miloš Novák

2. Radim Bráblík

3. Šimon Vaculín

Třída UNLIMITED

1. Zdeněk Kořínek

2. Štěpán Pulkrábek

3. Otamír Švaněk

Třída OPEN

1.  Jiří Roith
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Martin Křeček
Caterham

Kompletní přehledy:
MX-5 kategorie
Open kategorie

Sosnová 3.9.2016

Sosnová 3.9.2016

03.09.2016

Třída TOURING

1. Vojta Plecháč

2. Ondra Plecháč

3. Jiří Přikryl

Třída RACING

1. Miloš Novák

2. Radim Bráblík

3. Jindřich Vít

Třída UNLIMITED

1. Zdeněk Kořínek

2. Štěpán Pulkrábek

3. Otamír Švaněk

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Miroslav Bartoš
Speedster

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 13.8.2016

13.08.2016

Třída TOURING

1. Jiří Přikryl

2. Vojta Plecháč

3. Petr Zasadil

Třída RACING

1. Miloš Novák

2. Jindřich Vít

3. Michal Příšovský

Třída UNLIMITED

1. Štěpán Pulkrábek

2. Otamír Švaněk

3. Zdeněk Kořínek

Třída OPEN

1.  Jiří Roith
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Martin Křeček
​Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 23.7.2016

Písek 23.7.2016

23.07.2016

Třída TOURING

1. Vojtěch Plecháč

2. Ondřej Plecháč

3. Jiří Přikryl

Třída RACING

1. Radim Bráblík

2. Miloš Novák

3. Jindřich Vít

Třída UNLIMITED

1. Zdeněk Kořínek

2. Gabriel Otřísal

3. Štěpán Pulkrábek

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jiří Roith
Caterham   

3. Jakub Křeček
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

        

    

Vysoké Mýto 25.6.2016

25.06.2016

Třída TOURING

1. Vojtěch Plecháč

2. Ondřej Plecháč

3. Jindřich Vít

Třída RACING

1. Miloš Novák

2. Radim Bráblík

3. Šimon Vaculín

Třída UNLIMITED

1. Otamír Švaněk

2. Štěpán Pulkrábek

3. Michal Švaněk

Třída OPEN

1.  Jiří Roith
Caterham

2. Stanislav Koranda
BMW Z4

3. Pavel Kopečný
​Porsche Cayman S

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 28.5.2016

Písek 28.5.2016

29.05.2016

Třída TOURING

1. Ondřej Plecháč

2. Vojtěch Plecháč

3. Jiří Přikryl

Třída RACING

1. Miloš Novák

2. Radim Bráblík

3. Šimon Vaculín

Třída UNLIMITED

1. Zdeněk Kořínek

2. Otamír Švaněk

3. Miloš Novák

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček 
Caterham

2. Jiří Roith
Caterham

3. Martin Křeček 
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

celkem 36 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3