Výsledky
|
02.05.2022
Třída TOURING
|
1. Šimon Vaculín
|
2. Josef Navrátil
|
3. Tomáš Míšek
|
Třída RACING
|
1. Jiří Přikryl
|
2. Jan Masopust
|
3. Petr Cigánek
|
Třída ULTIMATE
|
1. Jiří Schovanec
|
2. Ondřej Kála
|
3. Ondřej Plecháč
|
Třída OPEN
|
1. Michaela Dorčíková
Sigma TN
|
2. Jindra Vít
Sigma TN
|
3. Michal Příšovský
Caterham 175
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
05.09.2021
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Michal Fokt
|
3. Šimon Vaculín
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Jiří Schovanec
|
3. Martin Střelec
|
Třída ULTIMATE
|
1. Zdeněk Kořínek
|
2. Štěpán Pulkrábek
|
3. Jan Prokop
|
Třída OPEN
|
1. Jindřich Vít
SIGMA TN
|
2. Michal Příšovský
Caterham 175
|
3. Jiří Roith
Caterham CRS 175
|
|
|
|
|
Celkové pořadí všech tříd v pdf
|
|
05.09.2021
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Šimon Vaculín
|
3. Michal Fokt
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Jiří Schovanec
|
3. Jakub Svoboda
|
Třída ULTIMATE
|
1. Zdeněk Kořínek
|
2. Jan Prokop
|
3. Ondřej Plecháč
|
Třída OPEN
|
1. Martin Křeček
Caterham 500
|
2. Jiří Roith
Caterham CSR 175
|
3. Michal Příšovský
Caterham 175
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
28.08.2021
Třída TOURING
|
1. Michal Fokt
|
2. Jozef Navrátil
|
3. Šimon Vaculín
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Jiří Schovanec
|
3. Martin Střelec
|
Třída ULTIMATE
|
1. Zdeněk Kořínek
|
2. Štěpán Pulkrábek
|
|
Třída OPEN
|
1. Jindřich Vít
SIGMA TN
|
2. Jiří Roith
Caterham CSR 175
|
3. Michal Příšovský
Caterham 175
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
31.07.2021
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Michal Fokt
|
3. Šimon Vaculín
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Jiří Schovanec
|
3. Martin Střelec
|
Třída ULTIMATE
|
1. Zdeněk Kořínek
|
2. Jan Prokop
|
3. Štěpán Pulkrábek
|
Třída OPEN
|
1. Jindřich Vít
SIGMA TN
|
2. Stanislav Firtl
SIGMA TN
|
3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
19.06.2021
Třída TOURING
|
1. Michal Fokt
|
2. Tomáš Míšek
|
3. Petr Seemann
|
Třída RACING
|
1. Jiří Schovanec
|
2. Ondřej Kála
|
3. Ondřej Konáš
|
Třída ULTIMATE
|
1. Štěpán Pulkrábek
|
2. Ondřej Plecháč
|
3. Jan Prokop
|
Třída OPEN
|
1. Jindřich Vít
SIGMA TN
|
2. Jiří Roith
Caterham
|
3. Michal Příšovský
Caterham
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
22.05.2021
Třída TOURING
|
1. Šimon Vaculín
|
2. Petr Seemann
|
3. Tomáš Míšek
|
Třída RACING
|
1. Jiří Schovanec
|
2. Ondřej Kála
|
3. Jiří Přikryl
|
Třída ULTIMATE
|
1. Zdeněk Kořínek
|
2. Ondřej Plecháč
|
3. Jan Prokop
|
Třída OPEN
|
1. Jindřich Vít
SIGMA TN
|
2. Michal Příšovský
Caterham
|
3. Standa Koranda
BMW Z4M
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
27.09.2020
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Petr Seemann
|
3. Šimon Vaculín
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Jan Masopust
|
3. Radim Bráblík
|
Třída ULTIMATE
|
1. Jindřich Vít
|
2. Zdeněk Kořínek
|
3. Ondřej Plecháč
|
Třída OPEN
|
1. Martin Křeček
Caterham 500
|
2. Jakub Křeček
Caterham 500
|
3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86
|
Celkové pořadí všech tříd v pdf
|
|
27.09.2020
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Petr Seemann
|
3. Jan Hruška
|
Třída RACING
|
1. Jan Masopust
|
2. Radim Bráblík
|
3. Jakub Svoboda
|
Třída ULTIMATE
|
1. Jindřich Vít
|
2. Zdeněk Kořínek
|
3. Ondřej Plecháč
|
Třída OPEN
|
1. Martin Křeček
Caterham
|
2. Jakub Ježek
Renault Clio 2.0
|
3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
|
|
08.08.2020
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Šimon Vaculín
|
3. Petr Seemann
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Radim Bráblík
|
3. Jan Masopust
|
Třída ULTIMATE
|
1. Jindřich Vít
|
2. Zdeněk Kořínek
|
3. Ondřej Plecháč
|
Třída OPEN
|
1. Martin Křeček
Caterham
|
2. Jakub Křeček
Caterham
|
3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
Výsledky MX-5 tříd podle pneu
|
|
18.07.2020
Třída TOURING
|
1. Petr Seemann
|
2. Tomáš Míšek
|
3. Šimon Vaculín
|
Třída RACING
|
1. Jan Masopust
|
2. Ondřej Kála
|
3. Radim Bráblík
|
Třída ULTIMATE
|
1. Jindřich Vít
|
2. Zdeněk Kořínek
|
3. Ondřej Plecháč
|
Třída OPEN
|
1. Martin Křeček
Caterham
|
2. Jakub Křeček
Caterham
|
3. Tomáš Voldřich
Caterham
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
Výsledky MX-5 tříd podle pneu
|
|
15.06.2020
Třída TOURING
|
1. Tomáš Míšek
|
2. Petr Seemann
|
3. Jan Hruška
|
Třída RACING
|
1. Ondřej Kála
|
2. Jan Masopust
|
3. Jakub Svoboda
|
Třída ULTIMATE
|
1. Ondřej Plecháč
|
2. Jindřich Vít
|
3. Jan Strnad
|
Třída OPEN
|
1. Martin Křeček
Caterham
|
2. Jakub Křeček
Caterham
|
3. Vojtěch Plecháč
GT86
|
Kompletní výsledky pdf
Kompletní výsledky xls
Průběžné pořadí pdf
|
celkem 61 záznamů na 6 stránkách.
1
2
3
4
5