ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky Vysoké Mýto 30.4.2022

První podnik letošní sezóny ve Vysokém Mýtě je za námi. Než se dostaneme k výsledkům, chtěli bychom všem poděkovat za účast a prosíme o přečtení následujících řádků, které poukazují na to, jak budou probíhat další podniky v tomto roce.

Nová časomíra nakonec dokázala „uspokojit“ všechna měřená kola. Nedostatky, které jsme během dne zjistili, budou do příště odstraněny a s největší pravděpodobností se na další akci můžete těšit na možnost měření tréninkových jízd již od rána. Vylepšit by se měla i prezentace výsledků.
Omlouváme se za neuskutečnění vyhlášení vítězů, ale zpracování výsledků trvalo déle a vzhledem k tomu, že část účastníků již byla z areálu pryč, nedávalo smysl ceremoniál opakovat ve stylu Stanislava Volejníka.
Na dalším podniku bude vyhlášení probíhat ihned po skončení měřených jízd. Nebudeme tak muset přerušovat probíhající odpolední volné jízdy. Děkujeme také všem, že v pořádku vrátili identifikační čipy.
Ve Vysokém Mýtě se letos ve větším projevil environmentální problém hlukové zátěže a jeho dopad na okolí, což mělo za následek omezení provozu strojů, které nesplňovaly hlukové limity dané provozovatelem areálu. Věřte, že ani nás tato skutečnost netěší, ale jsme povinni respektovat pravidla stanovená provozním řádem jednotlivých okruhů. Žádáme tedy všechny účastníky, aby tyto pravidla pro další podniky respektovali, jinak nebudou vpuštěni na dráhu okruhu.

Výsledkovou listinu naleznete ZDE a budeme se těšit na příští podnik 18.6.2022 v Písku.

MX-5 CUP