Výsledky

Výsledky Písek 22.5.2021

22.05.2021

Třída TOURING

1. Šimon Vaculín

2. Petr Seemann

3. Tomáš Míšek

Třída RACING

1. Jiří Schovanec

2. Ondřej Kála

3. Jiří Přikryl

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Ondřej Plecháč

3. Jan Prokop

Třída OPEN

1.  Jindřich Vít
SIGMA TN

2. Michal Příšovský
Caterham

3. Standa Koranda
BMW Z4M

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Konečné pořadí ročníku 2020

27.09.2020

Třída TOURING

1. Tomáš Míšek

2. Petr Seemann

3. Šimon Vaculín

Třída RACING

1. Ondřej Kála

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Ondřej Plecháč

Třída OPEN

1. Martin Křeček
Caterham 500

2. Jakub Křeček
Caterham 500

3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86

Celkové pořadí všech tříd v pdf

Výsledky Sosnová 26.9.2020

27.09.2020

Třída TOURING

1. Tomáš Míšek

2. Petr Seemann

3. Jan Hruška

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Radim Bráblík

3. Jakub Svoboda

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Ondřej Plecháč

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Ježek
Renault Clio 2.0

3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Výsledky Vysoké Mýto 8.8.2020

08.08.2020

Třída TOURING

1. Tomáš Míšek

2. Šimon Vaculín

3. Petr Seemann

Třída RACING

1. Ondřej Kála

2. Radim Bráblík

3. Jan Masopust

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Ondřej Plecháč

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Vojtěch Plecháč
Toyota GT86

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Výsledky MX-5 tříd podle pneu

Výsledky Písek 18.7.2020

18.07.2020

Třída TOURING

1. Petr Seemann

2. Tomáš Míšek

3. Šimon Vaculín

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Ondřej Kála

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Ondřej Plecháč

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Tomáš Voldřich
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Výsledky MX-5 tříd podle pneu

Výsledky Sosnová 14.6.2020

15.06.2020

Třída TOURING

1. Tomáš Míšek

2. Petr Seemann

3. Jan Hruška

Třída RACING

1. Ondřej Kála

2. Jan Masopust

3. Jakub Svoboda

Třída ULTIMATE

1. Ondřej Plecháč

2. Jindřich Vít

3. Jan Strnad

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Vojtěch Plecháč
GT86

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Průběžné pořadí pdf

Výsledky Písek 16.5.2020

16.05.2020

Třída TOURING

1. Petr Seemann

2. Tomáš Míšek

3. Šimon Vaculín

Třída RACING

1. Ondřej Kála

2. Jan Masopust

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Pavel Smetana

3. Ladislav Jochman

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Konečné pořadí ročníku 2019

01.09.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Vaculín Šimon

3. Ondřej Kála

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Vojta Krokl

3. Jiří Přikryl

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Otamír Švaněk

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Celkové pořadí všech tříd v pdf

Sosnová 31.8.2019

01.09.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Šimon Vaculín

3. Pavel Růžička

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Jiří Přikryl

3. Štěpán Pulkrábek

Třída ULTIMATE

1. Zdeněk Kořínek

2. Otamír Švaněk

3.  Jindřich Vít

Třída OPEN

1.  Martin Křeček
Caterham

2. Jakub Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 17.8.2019

17.08.2019

Třída TOURING

1. Šimon Vaculín

2. Jakub Svoboda

3. Pavel Růžička

Třída RACING

1. Jan Masopust

2. Vojta Krokl

3. Michal Kyncl

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Zdeněk Kořínek

3.  Otamír Švaněk

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Písek 13.7.2019

13.07.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Ondřej Kála

3. Milan Drbal

Třída RACING

1. Honza Masopust

2. Vojta Krokl

3. Radim Bráblík

Třída ULTIMATE

1. Jindra Vít

2. Zdeněk Kořínek

3. Adam Špaček

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Simone
Caterham

3. Martin Křeček
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

Vysoké Mýto 8.6.2019 - druhá šikana

08.06.2019

Třída TOURING

1. Jakub Svoboda

2. Šimon Vaculín

3. Lešetický Martin

Třída RACING

1. Vojta Krokl

2. Jan Masopust

3. Jiří Přikryl

Třída ULTIMATE

1. Jindřich Vít

2. Jan Strnad

3.  Michal Švaněk

Třída OPEN

1.  Jakub Křeček
Caterham

2. Martin Křeček
Caterham

3. Jiří Roith
Caterham

Kompletní výsledky pdf

Kompletní výsledky xls

celkem 43 záznamů na 4 stránkách.

1 2 3 4